Zajmujemy się transportem już od wielu lat, lubimy to, co robimy, i nieustannie staramy się dostosowywać do wymagań rynku i potrzeb klientów. Bezpiecznie i na czas dostarczyliśmy ładunki setek klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu. Pomożemy Ci przewieźć ładunek w każdym rozmiarze i o dowolnej masie, przewozimy zarówno od pojedyncze palety, jak również zajmujemy się transportem ponadgabarytowym – przewozem elementów statków, elementów samolotów czy też transportem maszyn budowlanych.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wybierasz najlepszą ofertę, ponieważ nasze usługi opierają się na kompleksowości. Spośród nowoczesnych, specjalistycznych pojazdów dobierzemy odpowiednio dostosowany do przewozu Twojego towaru, dostarczymy ładunek optymalną trasą przejazdu, by zminimalizować czas przewozu, bezpieczeństwo i koszty.

samochód dostawczy, furgonetka

Ubezpieczenie w trakcie przewozu pojazdów i towarów

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie przewozu pojazdów i towarów. Powierzone nam ładunki objęte są zarówno ubezpieczeniem przewoźnika, jak i ubezpieczeniem spedycyjnym w kwocie do 300.000 Euro. Inwestując w nowoczesny tabor, dbamy o to, aby nasze pojazdy wyposażone były we wszelkie akcesoria, które pomogą zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem lub kradzieżą w czasie transportu lub załadunku / rozładunku.

Dokumenty

Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem na każdym polu. Wspieramy przy kompletowaniu i wypełnianiu dokumentów i formularzy wymaganych podczas przewozu towarów, transportu całopojazdowego czy przewozu kontenerów. Zadbamy o to, by każdy wymagany dokument został wypełniony poprawnie, a towar dojechał na czas pod wskazany adres. Wzory dokumentów udostępniliśmy w zakładce Do pobrania.

This post is also available in: enEnglish deDeutsch