SILNA I SOLIDNA FIRMA!

Transport jest naszą pasją od wielu lat. W tym czasie z powodzeniem dostarczyliśmy ładunki wielu klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu.
Pomożemy Ci przewieźć ładunek w każdym rozmiarze i o dowolnej masie, od pojedynczych palet po ładunki ponadnormatywne.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że wybierasz najlepszą ofertę. Starannie zajmiemy się twoim zleceniem. Wybierzemy odpowiedni pojazd, dostarczymy twój towar optymalną trasą przejazdu by zminimalizować czas przewozu, bezpieczeństwo i koszty.

samochód dostawczy, furgonetka

Ubezpieczenie

Nasza usługa to gwarancja bezpieczeństwa. Powierzone nam towary objęte są zarówno ubezpieczeniem przewoźnika jak i ubezpieczeniem spedycyjnym w kwocie do 300.000 Euro. Ponadto, nasze pojazdy wyposażone są we wszelkie akcesoria, które pomogą zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem lub kradzieżą w czasie transportu lub załadunku / rozładunku.

Dokumenty

Przewóz towarów związany jest z dużą ilością istotnych dokumentów i formularzy. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Zadbamy o to, by każdy wymagany dokument został wypełniony poprawnie a towar dojechał na czas pod wskazany adres. Wzory dokumentów udostępniliśmy w zakładce Do pobrania.